Zimowe ferie w sieci z Państwową Galerią Sztuki

Siedzenie w domu nie musi być nudne!

PIERWSZY TYDZIEŃ FERII:
Państwowa Galeria Sztuki przygotowała dla wszystkich dzieciaków wyjątkowe warsztaty plastyczne w formie wideoprzewodników online.
Są to bardzo proste, szybkie i przyjemne warsztaty, które można wykonać samemu z materiałów, które na pewno znajdą się u Was w domu.
A jeśli się nie znajdą … nic straconego! Już od 11 stycznia będzie można odbierać w kasach PGS specjalnie przygotowane – BEZPŁATNE – pakiety z niezbędnymi materiałami!
Tęsknimy za naszymi stałymi uczestnikami zimowych i letnich półkolonii i mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na żywo.

DRUGI TYDZIEŃ FERII:
W II tygodniu ferii zimowych Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie przygotowała materiały poświęcone sopockim artystom, których prace zostały zakupione w zeszłym roku do Kolekcji PGS. Artyści zdradzają, jakie prace wykonywali najczęściej w dzieciństwie, skąd czerpią inspiracje i czy trudno im rozstać się ze swoimi dziełami.
Zapraszamy wszystkich małych, i większych artystów, do oglądania!

Kolejne materiały będą się ukazywać na naszym profilu FB oraz kanale YouTube w czasie Ferii, od wtorku do piątku o godz. 11:00!

Zimowe warsztaty plastyczne PGS cz. 1
Filcowa zawieszka do pokoju – https://youtu.be/f082EZ0ALuU

Zimowe warsztaty plastyczne PGS cz. 2
Eko okładka notesu – https://youtu.be/06uOx1gn4j0

Zimowe warsztaty plastyczne PGS cz. 3
Zakładki do książki – https://youtu.be/R4eHwL3-IKI

Zimowe warsztaty plastyczne PGS cz. 4
Eko dekoracja – https://youtu.be/EGuLT6bsESE

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU
ZMIEŃ KONTRAST