Pomorska Karta Turysty – tu nas znajdziecie!

PGS partnerem Pomorskiej Karty Turystycznej

Pomorska Karta Turysty to nowa oferta dla wszystkich turystów przyjeżdżających do Trójmiasta. Także my, PGS w Sopocie, włączyliśmy się w jej tworzenie.

Nasi przyjaciele z Pomorskie.Travel. nazwali ją „Twoim biletem do Trójmiasta”. Jeżeli wybierasz się do Trójmiasta, Pomorska Karta Turysty pozwoli Ci cieszyć się swobodnym zwiedzaniem i oszczędnościami w wakacyjnym budżecie.

Z kartą w kieszeni i pakietem „Metropolia” zyskasz bezpłatny wstęp do blisko 20 atrakcji w całym Trójmieście i okolicach, w tym do muzeów, na sopockie molo czy do Akwarium Gdyńskiego. Bez konieczności kupowania wielu biletów – a przy tym oszczędzając ponad 50% kosztów zakupu pojedynczych wejściówek.

Czekają na Ciebie również zniżki w restauracjach i innych obiektach partnerskich oraz na atrakcje takie jak rejs na Westerplatte.

Dodatkowo, z Pomorską Kartą Turysty nie musisz martwić się o bilety na komunikację miejską – kupując pakiet Komunikacja masz darmowe przejazdy w całym Trójmieście. Zwiedzaj więc, ile się da, kiedy tylko chcesz!

CO ZYSKUJESZ?

  • Po pierwsze, zwiedzanie: tyle miejsc do zobaczenia, a wejściówki tyle kosztują? Z Kartą Turysty wstęp do głównych muzeów Trójmiasta jest bezpłatny!
  • Po drugie, zniżki: Odwiedziny w restauracjach, atrakcjach turystycznych, miejscach rozrywki – z Kartą Turysty oszczędzasz!
  • Po trzecie, kumulacja oszczędności!: Dzięki jednej Karcie zapłacisz ponad 50% mniej, niż za te wszystkie atrakcje osobno!
  • Po czwarte, darmowy transport!: Pakiet „Komunikacja” to darmowy transport z oraz na Lotnisko środkami komunikacji miejskiej, a także darmowe autobusy, tramwaje oraz szybka kolej miejska na terenie całej metropolii

Więcej informacji TUTAJ.

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU
ZMIEŃ KONTRAST