PGS na Mara Fest

Państwowa Galeria Sztuki jest jednym z Partnerów Festiwalu Charytatywnego Mara Fest – wspierającego mieszkańców Ukrainy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 2.09 w Operze Leśnej w Sopocie. Oprócz koncertów wykonawców z Polski, Ukrainy i Białorusi, takich jak:  Brodka, Ivan Dorn, Intelligency, Naviband, Sarsa na festiwalowiczów czekać będą strefy, m. in.: Market (mini-market rzemieślnikówz Białorusi, Ukrainy i Polski), Blogger’s Point (Otwarty mikrofon z blogerami z Białorusi, Polski i Ukrainy), NGO’s Point (Przestrzeń prezentacji białoruskich, ukraińskich i polskich organizacji pozarządowych działających w Trójmieście), a także Kids Point – współtworzona przez PGS. W ramach Strefy Dziecięcych Marzeń (Kids Point), razem z artystami: Agnieszką Sztejerwald i Dawidem Wojtalewiczem, przygotowaliśmy twórcze działania, które przeniosą uczestników w świat marzeń oraz drobne upominki.

Więcej informacji o Festiwalu i biletach: https://marafest.pl/

Część zysków z wydarzenia zostanie przekazana na konto organizacji charytatywnej https://mashafund.org.ua/en/, która pomaga poszkodowanym matkom i dzieciom z Ukrainy.

 

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU
ZMIEŃ KONTRAST