Otrzymaliśmy Sopocką Perłę

Z radością dzielimy się z Wami informacją o naszym sukcesie. Podczas gali, która odbyła się 18 stycznia 2024 roku w hotelu Radisson Blu w

Sopocie, poznaliśmy zwycięzców piątej edycji konkursu Sopockie Perły. Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zajęła trzecie miejsce w kategorii „Wydarzenie” powyżej 500 uczestników za wystawę „Tony Cragg: Alternatywna rzeczywistość”.

Wystawa „Tony Cragg: Alternatywna rzeczywistość” okazała się urzekającym arcydziełem. Przesunęła granice kreatywności, zapraszając widzów do eksploracji obszarów w których wyobraźnia nie zna granic. Połączenie wizjonerskich prac Cragga i zaangażowanie galerii w przekraczanie artystycznych granic zaowocowało doświadczeniem wykraczającym poza tradycyjne normy, pozostawiając niezatarte wrażenie na wszystkich, którzy odważyli się wejść do tej hipnotyzującej krainy.

Sukces wystawy nie byłby możliwy bez niesamowitego wsparcia ze strony naszych gości, patronów i całej społeczności Sopotu. Wasz entuzjazm i pasja do sztuki nadal nas inspirują, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Dziękujemy, Sopocie, że jesteś naszą stałą muzą i że razem z nami celebrujesz magię „alternatywnej rzeczywistości”.

Składamy serdeczne podziękowania Sopockiej Organizacji Turystycznej i Miastu Sopot za zorganizowanie tego wspaniałego konkursu i gali. Wszystkim laureatom gratulujemy – to ogromna przyjemność być w tak zacnym gronie.

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU
ZMIEŃ KONTRAST