2 lipca: oprowadzanie LIVE ONLINE i “w realu” po wystawie “Od Black Moutain College do Pop Artu”.

oprowadzanie-po-BMC-Strozek-i-Marzon

Znakomite recenzje krytyków i opinie widzów. Kilkadziesiąt największych nazwisk powojennej awangardy amerykańskiej. Krótko mówiąc – nasza wystawa “Od Black Moutain College do Pop Artu. Powojenna amerykańska sztuka i dokumenty z Archiv der Avantgarden”.

2 lipca będziecie Państwo mieli wyjątkową okazję, by odwiedzić ją ONLINE na żywo na naszym fanpage na Facebooku (przeprowadzimy streaming z tego wydarzenia).

Oprowadzi Was największy ekspert w tej dziedzinie, kurator wystawy dr Przemysław Strożek, dyrektor Archiv der Avantgarden im. Rudolfa Fishera w Dreźnie. To właśnie stamtąd przyjechały do Sopotu zbiory, które prezentujemy.

Doktorowi Strożkowi towarzyszyć będzie kolekcjoner Egidio Marzona. To on podarował Dreznu liczącą 1.5 miliona obiektów kolekcję. Dla niej Staatliche Kunstsammlungen Dresden stworzyły specjalne, poświęcone tylko temu zbiorowi Archiv der Avantgarden.

Oprowadzanie ONLINE na żywo rozpocznie się o 18:00, 2 lipca. Możecie państwo wziąć też udział w tym wydarzeniu całkiem “realnie” w siedzibie PGS w Sopocie.

Wystarczy zapisać się pisząc mail na adres projekty@pgs.pl i przyjść do nas do Domu Zdrojowego przy Placu Zdrojowym w Sopocie. (Uwaga! W “fizycznym” oprowadzaniu po galerii wziąć może udział tylko 25 osób. Podyktowane jest to utrzymującymi się nadal obostrzeniami).

Zapraszamy na:

oprowadzanie “realne”: 2 lipca, g. 18:00, siedziba PGS. Obowiązują zapisy.
oprowadzanie ONLINE na żywo (streaming): 2 lipca, g. 18:00, na naszym fanpage pod TYM LINKIEM.

Do zobaczenia. Wirtualnie lub realnie!


☑ Więcej o wystawie: https://bit.ly/2UygHbL
☑ Katalog wystawy do kupienia online: https://pgs.pl/sklep/

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU
ZMIEŃ KONTRAST